Przepis na dietetyczny koktajl truskawkowo-piertuszkowy

Dietetyczny koktajl truskawkowo-pietruszkowy – czy znasz coś lepszego na letnie wieczory albo doładowanie energii po treningu? Będąc na diecie wcale nie trzeba rezygnować z takich rarytasów, a już na pewno w sezonie, kiedy w czerwcowym słońcu na krzaczkach wygrzewają się okazałe, dorodne, czerwone truskawki. Mamy tu dowód, że to, co jest zdrowe, nie musi być niesmaczne 🙂 Pyszne, aromatyczne truskawki z nutą orzeźwiającej i zdrowej pietruszki – czujesz to? Dietetyczny koktajl truskawkowo-pietruszkowy doda ci energii na cały dzień, albo wzmocni po wysiłku, nie ma nic lepszego dla organizmu niż taka bomba witaminowa.

Dietetyczny koktajl truskawkowo-pietruszkowy ma same plusy, oprócz witamin i cennych składników, dostarcza potrzebnych enzymów, a także wspomaga proces trawienia, usuwania toksyn z organizmu a smak po prostu sprawia, że częściej się będziesz uśmiechał, a do tego truskawki to owoce dietetyczne i ich kaloryczność jest bardzo niska. Ja osobiście z utęsknieniem zawsze czekam na truskawkowy sezon, aby móc delektować się tym wspaniałym dietetycznym napojem. Po co napychać się lodami czy innymi przetworzonymi produktami, kiedy na wyciągnięcie ręki mamy samo dobro, a przygotowanie takiego koktajlu nie zajmie więcej czasu niż stanie w kolejce po przetworzony produkt. Zachęcam gorąco do spróbowania, na pewno nie pożałujesz!

Jest tylko jedna uwaga, grozi „uzależnieniem” od bajecznego smaku 😉

Opis krok po kroku

Aby stworzy dietetyczny koktajl truskawkowo-pietruszkowy zacznij od:

  1. Umyj i osusz truskawki i pietruszkę
  2. Zblenduj wszystkie produkty
  3. Wstaw do lodówki, do schłodzenia
  4. Smacznego! 🙂

Składniki:

Składniki: dietetyczny koktajl truskawkowo-pietruszkowy:

  • Mleko kokosowe – 245 g
  • Woda – 235 g
  • Truskawki – 304 g
  • Pietruszka- 60 g

Dodaj w komentarzu zdjęcie z wykonanym przepisem dietetycznego koktajlu truskawkowo-pietruszkowego, pochwal się jak wyszło Twoje dietetyczne jedzenie!

Wakacje nadchodzą wielkimi krokami, a Ty nie jesteś jeszcze gotowa na wystąpienie w bikini? Myślisz, że już nie zdążysz zgubić nadprogramowych kilogramów? Spokojnie. Mamy sprawdzony, szybki i zdrowy sposób, aby zaradzić Twoim problemom. Wypróbuj już dziś dietę kopenhaską i ciesz się urokami lata.

Przepis pochodzi z bazy TiqDIET