Dietetyczny koktajl z jarmużu

Dietetyczny koktajl z jarmużu to idealny posiłek na drugie śniadanie oraz pyszna przekąska. Jest nie tylko pożywny ale również bardzo zdrowy i bardzo zielony i do tego wyrazisty w smaku. Poza walorami smakowymi jest również pełny wartości odżywczych. A jego główną zaletą jest to, ze przygotowuje się go bardzo szybko i ma bardzo mało kalorii. Dodatkowo nasz dietetyczny koktajl z jarmużem to także bardzo dobry sposób by uzupełnić brakujące składniki mineralne które ubywają nam, w ciągu dnia z naszego organizmu.

Dietetyczny koktajl z jarmużu, jest bardzo prosty w przygotowaniu i tylko trzy składniki jarmuż banan i jogurt naturalny czyli bardzo dietetyczne składniki. Jarmuż jest zaliczany do tak zwanej grupy „superfoods”, ma silne działanie antynowotworowe, jest bogaty w witaminy i składniki mineralne. Banany są nie tylko bardzo smaczne, ale również bogate w składniki odżywcze,a ich regularne spożywanie jest cenna dla naszego organizmu. W tym koktajlu przemycisz wiele zdrowotnych właściwości dla swojej małej pociechy, ponieważ wgląda rewelacyjnie zielono i świeżo, jest pyszny w smaku. Świetny pomysł na przekąskę w ciągu dnia na dostarczenie energii dla Twojej małej pociechy.

Polecam ten pyszny dietetyczny koktajl z jarmużu !

Opis krok po kroku

Aby stworzyć dietetyczny koktajl z jarmużu zacznij od:

  1. Do blendera wlać kefir bądź jogurt naturalny
  2. Dodać oczyszczony wcześniej jarmuż i obranego banana
  3. Następnie zblendować kefir naturalny z liśćmi jarmużu oraz bananem.
  4. Przelać do szklanki i wypić !
  5. Smacznego! 🙂

Składniki: dietetyczny koktajl z jarmużu:

  • Jarmuż – 16 g
  • Jogurt naturalny – 123 g
  • Banan – 101 g

Zdjęcia

[/tw-column]

Pochwal się swoim dietetycznym koktajlem. Zrób zdjęcie i wrzuć w komentarz

Wakacje nadchodzą wielkimi krokami, a Ty nie jesteś jeszcze gotowa na wystąpienie w bikini? Myślisz, że już nie zdążysz zgubić nadprogramowych kilogramów? Spokojnie. Mamy sprawdzony, szybki i zdrowy sposób, aby zaradzić Twoim problemom. Wypróbuj już dziś dietę kopenhaską i ciesz się urokami lata.

Przepis pochodzi z TiqDiet.pl