Przepis na dietetyczny koktajl ze spiruliną na mleku kokosowym

Czy piliście już koktajl z alg? Oto dietetyczny koktajl ze spiruliną na mleku kokosowym. Użyjemy dziś egzotycznych produktów. Spirulina to niebiesko-zielone algi. Idealna dla sportowców, wzmocni cię po intensywnym treningu, idealna dla pań, wzmacnia paznokcie, włosy, skórę, idealna dla tych, którzy walczą z nadprogramowymi kilogramami, pomaga kontrolować wagę, idealna dla wegan i wegetarian, ponieważ ma wiele białka i zawiera dużo przyswajalnego żelaza, znacznie więcej niż mięso, idealna dla wszystkich, ponieważ zawiera wiele witamin oraz działa antywirusowo i antyalergicznie. Pomyślałeś kiedykolwiek, że algi potrafią tyle zdziałać?

Smak spiruliny orzeźwi nam mleko kokosowe i świeża pomarańcza. To koktajl długowieczności, który przeniesie cię na gorące plaże. Nie miej oporów i próbuj, sam przekonaj się jak ten dietetyczny koktajl ze spiruliną na mleku kokosowym wspaniale wpłynie na twój organizm . Smak jest oryginalny, „uzależnisz” się od niego, a jeszcze bardziej od jego efektów. Ta mała alga, to superbohaterka, przynosi tyle korzyści dla zdrowia, że ciężko określić czy jest jedzeniem, suplementem  czy lekarstwem. Daj się ponieść egzotycznemu uniesieniu

Poznaj moc, tego cudownego dietetycznego koktajlu. Niech twój organizm zazna mocy dzięki dietetycznemu koktajlowi ze spiruliną na mleku kokosowym.

 

Opis krok po kroku

Aby stworzyć dietetyczny koktajl ze spirulina na mleku kokosowym zacznij od:

  1. Przygotowania produktów
  2. Zblenduj wszystko razem i gotowe
  3. Smacznego! 🙂

Składniki:

Składniki: dietetyczny koktajl ze spiruliną na mleku kokosowym:

  • Woda – 240 g
  • Mleko kokosowe – 115 g
  • Suszona spirulina – 14 g
  • Pomarańcza – 80 g

Dodaj w komentarzu zdjęcie z wykonanym przepisem dietetycznego koktajlu ze spiruliną na mleku kokosowym, pochwal się jak wyszły Twoje dietetyczne jedzenie!

Wakacje nadchodzą wielkimi krokami, a Ty nie jesteś jeszcze gotowa na wystąpienie w bikini? Myślisz, że już nie zdążysz zgubić nadprogramowych kilogramów? Spokojnie. Mamy sprawdzony, szybki i zdrowy sposób, aby zaradzić Twoim problemom. Wypróbuj już dziś dietę kopenhaską i ciesz się urokami lata.

 

Przepis pochodzi z TiqDiet.pl