Przepis na dietetyczny zielony koktajl

Mam dla ciebie kolejny dietetyczny zielony koktajl, ale to nie znaczy, że będzie znów to samo. Dietetycznych produktów jest naprawdę dużo, a ich sposobów wykorzystania jest jeszcze więcej. Dziś przedstawiamy bardzo ciekawe i egzotyczne połączenie jarmużu, spiruliny i awokado zatopionych w kokosowej wodzie. Brzmi ciekawie? Zapewniam, że również smakuje i dobrze działa na organizm. Taki koktajl potrafi oczyścić go z toksyn, usunąć złogi z układu pokarmowego i wydalniczego, dodać energii i wigoru.

Spirulina to alga o niebiesko-zielonym kolorze. Dobra, ponieważ ma wiele witamin, wspomaga kontrolowanie wagi, wzmacnia paznokcie, włosy, skórę, działy antywirusowo i antyalergicznie, można jeszcze wymieniać i wymieniać jakie wspaniałe zalety ma ten specyfik. wiele naukowych badań to potwierdziło. Drogie panie, panowie panowie, nie ma co się zastanawiać, tylko zabierać się do umilenia naszemu organizmowi dnia przez przygotowanie sobie takiego dietetycznego zielonego koktajlu. Z jarmużem, awokado i kokosową wodą, można powiedzieć, że tworzą napój długowieczności. a kto by nie chciał z niej korzystać? W zielonym koktajlu, każdy znajdzie coś dla siebie. 😉

Przygotowanie jest zielonego koktajlu jest szybki i dziecinne proste, wystarczy tylko wszystko zblendować. Będzie idealny zamiast śniadania, między posiłkami, po treningu, gdy zachce się coś przegryźć. Spróbuj, podaj sobie dawkę zdrowia, na pewno twój organizm będzie ci za to wdzięczny 🙂

Opis krok po kroku

Dietetyczny zielony koktajl krok po kroku:

  1. Przygotuj wszystkie produkty i zblenduj
  2. Smacznego! 🙂

Składniki:

Składniki: dietetyczny zielony koktajl:

  • Woda kokosowa – 240 g
  • Jarmuż – 20 g
  • Awokado – 140 g
  • Suszona spirulina – 7 g

Dodaj w komentarzu zdjęcie z wykonanym przepisem dietetycznego zielonego koktajlu, pochwal się jak wyszło Twoje dietetyczne jedzenie!

Wakacje nadchodzą wielkimi krokami, a Ty nie jesteś jeszcze gotowa na wystąpienie w bikini? Myślisz, że już nie zdążysz zgubić nadprogramowych kilogramów? Spokojnie. Mamy sprawdzony, szybki i zdrowy sposób, aby zaradzić Twoim problemom. Wypróbuj już dziś dietę kopenhaską i ciesz się urokami lata.

Przepis pochodzi z TiqDiet.pl